ტელევიზორი Philips 55PUS8118/12
გაზიარება:
  • ბრენდი: Philips
  • მოდელი: 55PUS8118/12
  • პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
  • ეკრანის ზომა: 55"
  • ჩვენება: 4K Ultra HD LED
  • რეზოლუცია: 3840 x 2160
  • განახლების სიხშირე: 60 Hz
  • HDR10
  • HLG (ჰიბრიდული ლოგ გამა)
  • HDR10+
  • Dolby Vision
  • ციფრული ტელევიზია: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
  • ტელეტექსტი
  • 1000 გვერდიანი ჰიპერტექსტი
  • HEVC მხარდაჭერა: დიახ
  • Smart TV: დიახ
  • OS: Smart TV გაუმჯობესებული OS-ით
  • HbbTV
  • SmartTV აპლიკაციები
  • YouTube
  • Netflix
  • მუშაობს Google Assistant-თან
  • მუშაობს Alexa-სთან
  • მულტიმედიური აპლიკაციები
  • გამომავალი სიმძლავრე (RMS): 20 W
  • დინამიკის კონფიგურაცია:
  • 2 x 10 W სრული დიაპაზონის დინამიკი
  • Dolby Digital MS12 V2.5
  • Dolby Atmos
  • პორტები:
  • HDMI კავშირების რაოდენობა: 3
  • USB-ების რაოდენობა: 2
  • Wi-Fi: დიახ
  • Bluetooth 5.0: დიახ
  • Ethernet-LAN RJ-45
  • თამაშის რეჟიმი
  • ALLM
  • HDMI VRR
  • HDR
  • HLG
  • Dolby Vision
  • პანელის ტექნოლოგია: LED LCD
  • ლოდინის რეჟიმში ენერგიის მოხმარება: 0,3 W